סיפור מרגש מאת הזמר יורם גאון

הסיפור החסידי בית חב״ד בורסת היהלומים. ארוע שנערך בהשתתפות חברי בורסת היהלומים באולם ״אווניו״ בהנחית הזמר יהורם גאון.שריגש בסיפורו האישי שלא סופר עד אז ברבים ושארע לו עם הרבי מליובאוויטש. הוזמנתי להופיע בניו יורק. אשתי לשעבר אורנה היתה בסוף הריונה בתום ההופעה כשנחתי בחדרי במלון התדפקו שני חסידי חב״ד שהיפצירו בי שהם בדרך לרבי מליובאוויטש ואם ברצונך לכתוב בקשת ברכה הם ימסרוה לרבי שיברך אותך ובני משפחתך.כמובן שהתיישבתי לכתוב בקשה לברכה .

 
בסביבות ארבע בבוקר זוג החסידים התדפק על דלתי בשנית העירו אותי משנתי והודיעו לי שהם ביקשו עבורי ברכה והרבי ביקש נחרצות שיאמרו לי שבחזרתי לארץ טרם אכנס לביתי שאדאג להחליף את המזוזה בכניסה לביתי.
בקשתו של הרבי לא נתנה לי מנוח, חשתי שדברים מתרחשים.חזרתי מחול׳ מסרתי לאישתי בכניסה לבית את המזוודה והודעתי לה שאני כבר חוזר,אני קופץ לקנות מזוזה חדשה לכניסה לבית ואח״כ אספר לך את ההתרחשויות .החלפתי את המזוזה בכניסה . וסיפרתי לה על הנחייתו של הרבי מליובאוויטש להחליף את המזוזה עוד בטרם תדרוך כף רגלי בבית. למה?אני לא שואל שאלות!
למחרת נסעתי לירושלים ואישתי הצטרפה לנסיעתי.
הייתי בסיור של עמותת בית הרפואה הדסה שבא אני מכהן כחבר.ואחד מחבריי הרופאים איחל לנו מזל טוב שתהייה לידה קלה ,והמליץ שאם אתם כבר כאן והאישה אמורה ללדת בכל רגע נתון שתיכנס לבדיקה. תוך מספר דקות ראיתי שהצוות הרפואי בלחץ והפרופ׳ מנהל המחלקה הודיע לי שהם בהליך של לידה במצוקה .מכיוון שאישיתי והעובר במצוקה והצוות הרפואי נלחמים להצלת חיי אישתי .הם מבקשים את חתימתי לנתוח ,ובקשר לילד המצב קשה ביותר.
וכך עבר הזמן כנצח כשאני מהרהר על מהלך ההתרחשויות שפקד אותנו. התבהר לי שהרבי מליובאוויטש חזה בעיני רוחו את המצב ושע״י קביעת מזוזה כשרה למהדרין תבוא הישועה.״שומר דלתות ישראל לא ינום ולא ישן״ לאחר מספר שעות נולד במזל טוב בני בכורי משה. כיום הוא מכהן כמנכ״ל בחברה גדולה.ואישתי לשעבר יצאה מהלידה בריאה ושלימה. נחשפתי לברכתו ולראייתו הנבואית של צדיק ונביא הדור הרבי מליובאוויטש מה״מ הרואה למרחוק אמר יהורם גאון .״כי כל יהודי הוא יהלום ״שבוע טוב משלוחי הרבי מליובאוויטש מה״מ הרב חגי ועומר הלוי.

שתף לחברים

שתף